Jsou SMS půjčky ihned úplně pro každého?

Pokud potřebujeme půjčit nižší částku, nebo pokud nám banka zkrátka nepůjčí, můžeme se uchýlit k nebankovním půjčkám. Stačí vám 5 000 Kč k uhrazení nenadálých výdajů? Potřebujete překlenout krátkodobou finanční krizi?

21. listopadu 2015

Pak přichází na řadu nebankovní SMS půjčka úplně každému, která poskytne peníze i lidem, kteří by jinde neuspěli.


Opravdu jde o půjčku pro každého?

Nebankovní půjčky dnes na žadatele nekladou téměř žádné nároky. Jsou dostupnější než kdy dříve a příkladem mohou být právě SMS půjčky ihned a úplně pro každého. Není třeba prokazovat příjem, nevadí, máte-li negativní záznam v registru dlužníků, a nemusíte zastavovat majetek. O tyto půjčky nenáročné na bonitu klienta se dá zažádat prostřednictvím formuláře na internetových stránkách společnosti, nebo zcela jednoduše pomocí SMS zprávy. Počítač nebo telefon má dnes snad každý, takže se žádostí problém nebývá.

Spolehněte se na rychlé vyřízení

Mírné podmínky nejsou jedinou výhodou. Tou je i promptní vyřízení žádosti. Nebankovní společnosti jsou si vědomy toho, že většina lidí potřebuje své peníze pokud možno okamžitě. Některé záležitosti nesnesou odklad, a proto můžete mít peníze už za pár minut na svém účtu. Pokud byste si je nechali proplatit složenkou, je to někdy možné, ale počítejte s určitým prodlením několika dní. Vyhnete se zdlouhavé administrativě a zvládnete to, i když jste ještě nikdy o půjčku nežádali.

Vyplnění žádosti je snadné

O SMS půjčku mohou zažádat i ženy na mateřské dovolené, studenti, důchodci, lidé bez stálého zaměstnání nebo podnikatelé. Při první žádosti je nutné navštívit internetové stránky poskytovatele a vyplnit jednoduchý formulář pomocí posuvníků. Zadává se výše částky, doba splatnosti a osobní údaje. Druhou žádost už ale budete moct uskutečnit prostřednictvím SMS. Informace o schválení půjčky vám přijde emailem nebo SMS zprávou. Splatnost bývá většinou do 30 dní ve formě jediné splátky navýšené o poplatek.