Půjčka EverydayPlus

Revoluční půjčka EverydayPlus je SMS půjčkou s poněkud jinými parametry, než jsou u těchto mikroúvěrů nebankovních společností běžné. Oproti nim má tato půjčka delší dobu splatnosti a lze si kdykoliv půjčit až 12000 Kč. Peníze lze čerpat opakovaně, bez dlouhého schvalování. Stačí provést jednoduchou registraci a o tuto půjčku zažádat.

26. března 2016

Žádné skryté poplatky

Půjčka je přehledná a bez skrytých poplatků. Zaplatíte pouze 20 % poplatek z čerpané částky. Žádné roční či fixní poplatky vyžadovány nejsou. Uzavřené půjčky je zdarma. Ve svém uživatelském účtu na stránkách společnosti máte po přihlášení přehledně k dispozici veškeré informace o stavu vašich půjček a splátek.


Delší doba splácení a možnost postupných splátek

Půjčka EverydayPlus se splácí až na konci dalšího měsíce, splatnost je tedy oproti běžným SMS půjčkám delší, průměrně 45 dní. Jestliže nedokážete v určenou dobu splatit celou částku, je tu možnost postupného splácení. Nejdříve zaplatíte pouze část, jedná se o jednu třetinu z celkové částky, přičemž minimální splátka je 300 Kč, a v dalších splátkách svůj dluh dorovnáte. Pokud nemůžete splácet a potřebujete si splátky prodloužit, lze to maximálně o 3 měsíce, a dokonce bez úroků z prodlení. Za každý měsíc prodloužení zaplatíte pouze poplatek ve výši 121 Kč.

Opakované čerpání

Jako jedna z mála půjček umožňuje EverydayPlus opakované čerpání. Můžete si půjčit znovu, i když předchozí půjčku ještě nemáte splacenou. Kdykoliv můžete mít na svém účtu finanční rezervu až 12 000 Kč. Není k tomu potřeba žádné papírování navíc. Nemusíte mít zrovna ani přístup k internetu. Stačí být zaregistrován, poslat SMS v příslušném znění nebo zadat v uživatelském účtu online převod, a peníze máte během pár minut na bankovním účtu.