Půjčky bez registrů dlužníků

Lidé, kteří měli v minulosti nějaké potíže se splácením půjček, ať už bankovních nebo nebankovních, jsou vedeni v registrech dlužníků. Je jich více, jmenovitě CBCB, SOLUS, CERD, NRKI. Kdo k nim patří, má bohužel šance na získání výhodného úvěru malé, a to i u nebankovních společností.

7. září 2015

Do registru se může člověk dostat poměrně jednoduše, klidně stačí i opožděná platba za telefon. Naštěstí existují i takové druhy nebankovních půjček, které nepožadují nahlížení do registru.


Peníze ihned

Půjčky ihned a bez registru jsou ideální pro lidi, kteří se dostali do tíživé finanční situace a nutně potřebují peníze co nejrychleji na účtu. Jejich poskytovatelé jsou tolerantní k dřívějším prohřeškům se splácením, ale nic není jen tak. "Daní" za poskytnutí takové půjčky jsou zde vysoké úroky, krátká doba splácení nebo dokonce nutnost zástavy.

SMS půjčky

Rychlé SMS půjčky nebo také online půjčky ihned, to jsou nebankovní produkty, které poskytnou peníze téměř každému, ihned a bez zbytečné administrativy. Zažádat o ně lze pomocí jednoduchého internetového formuláře či SMS zprávy, není třeba docházet na pobočku. Schválení je bleskové a peníze obdržíte obratem. Jedná se o nižší krátkodobé půjčky před výplatou s krátkou dobou splatnosti, obvykle 1 měsíc.

Půjčky se zástavou i bez ní

Půjčky bez registru, ale s ručením nemovitostí, se nazývají „americké hypotéky“. Pokud máte k dispozici nějakou nemovitost, kterou byste mohli dát do zástavy, nebudete mít u většiny nebankovních společností problém získat i vyšší půjčku, s delší dobou splatnosti a nižšími splátkami. Vždy mějte na paměti, že při problémech se splácením můžete o zastavenou nemovitost přijít. Existují i vyšší půjčky bez nutnosti zástavy, které nevyžadují čistý registr. Pro jejich získání je ale třeba mít doklad o příjmu. Někdy je podmínkou podpis směnky.