SMS půjčka bez 1 Kč

Pokud člověk potřebuje menší půjčku ihned, může ho u některých společností zaskočit podmínka ověřovacího poplatku 1 Kč. Ten se zasílá z bankovního účtu žadatele na účet společnosti.

2.5.2024

Tato částka sice nikoho finančně nezruinuje, ale ten, kdo je zrovna v nouzi, chce obdržet peníze pokud možno hned a nečekat, než dorazí tento poplatek. Naštěstí jsou zde i takové nebankovní společnosti, které poskytují SMS půjčky bez 1 Kč.

Poplatek půjčku zbytečně prodlužuje

I když tento symbolický poplatek slouží pouze k ověřování platnosti účtu žadatele a nemá nic společného s podvody, které se snaží z lidí v nouzi vytáhnout poslední peníze, je to poněkud komplikující skutečnost. Může se stát, že narazíme na vhodnou rychlou půjčku, která se zdá ideální, peníze bychom mohli mít za pár minut na účtu, ale součástí je povinnost tohoto poplatku. A tak se díky určitému času, které si banky na transakce dávají, může vše zhatit. U okamžitých SMS půjček je přece rozhodující hlavně rychlost.


Které společnosti rychlé půjčky bez 1 Kč poskytují?

Na trhu je pár nebankovních společností, které tento poplatek u rychlé půjčky nevyžadují. Jsou to například CreditOn, Ferratum, Půjčkomat nebo Kouzelná Půjčka. První půjčka většinou bývá více omezená svou výší, ale pokud se klient osvědčí a vše v pořádku ve stanoveném termínu splatí, bývá zde příště možnost půjčit si trochu více. Jako u všech rychlých SMS půjček, jedná o částky maximálně okolo 4 000 až 5 000 Kč, najdou se ale i takové společnosti, které tímto způsobem poskytnou více. Rychlé půjčky bez 1 Kč bývají bez dokládání příjmů a bez nahlížení do registrů. Jsou tedy dostupné skoro každému a bez zbytečného papírování. Peníze žadatel obdrží na účet do několika minut. Na splacení pak má většinou jeden měsíc, takže je dobré si rozmyslet, kolik je potřeba si půjčit, aby byl schopen vše řádně splatit.


Doporučujeme: Společností kolují mýty o tom, že vezmeme-li si půjčku, přijdeme zaručeně o střechu nad hlavou, nebo naopak, že vzít si pojistku splácení půjčky je zbytečnost. Vždy samozřejmě záleží na konkrétních okolnostech, ale pamatujte, že půjčka může být dobrý sluha, ale zlý pán. Budeme-li se chovat zodpovědně a nezadlužíme-li se více, než jsme schopni bez problémů splatit, může pro nás půjčka znamenat pomoc bez jakýchkoli následků.