Půjčky do 5 000 Kč

Máte finanční krizi před výplatou nebo neočekávané výdaje? Pokud si potřebujete půjčit menší obnos v řádech stokorun až tisícikorun, většinou s tím nebudete mít žádný problém. Rychlé půjčky do 5 000 Kč jsou dostupné takřka pro každého. Peníze můžete mít na účtu za pár minut.

2.5.2024

Půjčky před výplatou

Každého může někdy potkat situace, kdy nevyjde s penězi. Přijde vám nedoplatek za elektřinu, porouchá se auto, přestane fungovat lednice. Někdy pomůže jen rychlá finanční injekce. Takové půjčky by se ale rozhodně neměly využívat jen z rozmaru, na výdaje, které mohou počkat a nejsou až tak urgentní. Půjčky do 5000 Kč jsou ideální v době, kdy nám brzo mají přijít peníze, ale je třeba překlenout toto období. Proto se jim často říká „půjčky před výplatou“.


Jaké společnosti vám půjčí?

Rychlé online nebo SMS půjčky jsou opravdu bleskové a umožní přístup k penězům během chvíle. Poskytují je nebankovní společnosti, nejznámější jsou půjčky Everyday plus, CreditOn, Ferratum, Půjčkomat, Kouzelná Půjčka, Půjčka7 nebo Kredito24. Většinou se jedná o částky v rozmezí 1000 až 5000 Kč, některé společnosti ale půjčují tímto způsobem mnohem více.

Online vyřízení

K získání půjčky zpravidla nepotřebujete doklad o příjmu ani čistý registr dlužníků. Vše se vyřizuje online, není třeba docházet na pobočku. Potřebujete pouze počítač, telefon a přístup na internet. K vyřízení využijte online formulář nebo zaslání speciální SMS zprávy. Zvolíte požadovanou částku, dobu splácení a vyplníte potřebné údaje o sobě. Po schválení jsou peníze zaslány obratem na účet, někdy je i možnost složenky. Většinou jde o půjčky krátkodobé se splatností do jednoho měsíce. Existují ale i půjčky dlouhodobější, kdy na splacení máte několik měsíců až rok.