Půjčka7

Půjčky nebankovních společností s rychlým vyřízením jsou dnes velmi populární. Můžete s nimi překlenout období do nejbližší výplaty nebo díky nim zaplatit nečekané výdaje, které každého občas potkají. Jednou z takových krátkodobých půjček je Půjčka7. Má mnoho výhod a k dispozici je 24 hodin, 7 dní v týdnu.

10. prosince 2015

Jak o Půjčku7 zažádat?

Aby vám byla půjčka schválena, musíte být občané ČR ve věku minimálně 21 let, mít pravidelný příjem a nemít žádné dluhy. Vyřízení této online půjčky proběhne během několika minut a peníze můžete mít obratem na svém účtu. Celý proces je velmi jednoduchý. Na webových stránkách Půjčky7 provedete svou registraci a zadáte potřebné osobní údaje. Vyberete výši částky a také délku splatnosti. Poprvé můžete žádat maximálně o 4 000 Kč se splatností 28 dní. Jakmile formulář vyplníte, odešle se ke schválení. Výsledek se dozvíte během chvíle, a to prostřednictvím SMS zprávy nebo telefonicky.


Opakovaná žádost o půjčku

Další půjčka v pořadí je ještě snadnější. Zažádat o ni můžete prostřednictvím internetu i SMS zprávy. Stačí být zaregistrován a přihlásit se, znát své ID a heslo. Obdržíte stejně jako poprvé SMS zprávu s kódem vaší žádosti o půjčku. Tento kód je třeba odeslat poskytovateli půjčky do 1 hodiny zpět, jinak vyprší. Poté dojde ke schválení žádosti a obratem jsou zaslány peníze na váš účet.

Výhodný věrnostní program

Pokud byste nemohli půjčku včas splatit, můžete zažádat o její prodloužení. Splácet včas a být věrní tomuto finančnímu produktu se ale vyplatí. Již po třetí úspěšně splacené půjčce získáte slevu 10 % na dalších půjčkách, od sedmé půjčky v pořadí je to dokonce sleva 20 %. Využít lze také slevové programy a bonusy, které mohou dosáhnout až 50 %.