SMS půjčka – peníze jsou ihned na bankovním účtě

Kdo se octne ve finanční tísni, ocení rychlost jednání a co nejméně překážek při žádání o půjčku. Mít peníze okamžitě k dispozici umožní produkt SMS půjčka ihned na bankovním účtě.

Jednodušší půjčování u nebankovních společností

SMS půjčky patří ke specifickým finančním produktům. Jde o krátkodobé půjčky nebankovních společností. Dostupné jsou skoro každému a vyřízeny kompletně přes počítač nebo mobilní telefon. Jak SMS půjčka ihned na bankovním účtu funguje?

Aby se celý proces půjčování urychlil, nenahlíží se do registru, nepožaduje potvrzení o příjmu, není třeba ručit. Vše je mnohem jednodušší než u bank. Tato jednoduchost je vyvážena poměrně vysokým úrokem. Cenu mohou také navýšit různé poplatky, případně také sankce pro ty, kteří řádně svůj závazek nesplácejí.


Rychlá online žádost

U většiny poskytovatelů je zapotřebí vyplnit nezávaznou žádost o půjčku, většinou přes internetový formulář. Vyplnění nezabere více než 15 minut. Na mobil je zaslán potvrzovací kód, který se odešle formou SMS. Odtud i název těchto mikroúvěrů. Po absolvování těchto kroků už nic nebrání tomu, aby byly peníze odeslány na účet žadatele. Vyplácení v hotovosti příliš časté není, ale i s takovýmito půjčkami se setkáme.

Podmínky po SMS půjčku ihned

Každý klient musí splnit alespoň základní podmínky. Těmi jsou státní občanství ČR a věk nad 18 let. Dále poskytovatele zajímá určitá forma ověření příjmu a mnohdy se nahlíží do registru dlužníků. Ani negativní záznam v registru ale nemusí znamenat, že je půjčka zapovězena.

K čemu poplatek 1 Kč?

Poplatek ve výši 1 Kč bývá po zákaznících vyžadován z důvodu ověření bankovního spojení, aby nedošlo k chybě. Firma zjistí, že jde opravdu o jejich klienta, který o peníze žádal, a že finanční prostředky pošle na správný bankovní účet. Komu tento krok vadí, měl by se poohlédnout po půjčkách bez 1 Kč.