Půjčka Zaplo

Menší úvěr od 1 000 do 12 500 Kč, který se vyřizuje prostřednictvím internetu a je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, to je půjčka Zaplo. Splatit ji lze za 7 až 30 dní, možné je prodloužení této doby za poplatek. Zaplo je půjčka rychlá, solidní a dostupná z pohodlí domova.

20. března 2016

Pro koho je tato půjčka vhodná?

Dá se říct, že je to půjčka pro každého, kdo potřebuje rychlou finanční injekci. Stačí vám oboustranná kopie občanského průkazu. Žadatel musí mít minimálně 18 let, mít trvalý pobyt v ČR a české občanství. Poskytovatel půjčky také prověřuje registr dlužníků. Není ale potřeba dokládat měsíční příjem nebo mít ručitele. Využít tuto půjčku mohou důchodci, studenti, ženy na mateřské dovolené, nezaměstnaní i lidé s nízkým či nepravidelným příjmem.


Kdy úvěr od Zaplo využít

Vždy se může přihodit situace, kdy člověk nutně potřebuje určitý finanční obnos, a to ihned. Tento druh půjček je často využíván před výplatou, pokud se už nedostává peněz, ale člověk ví, že již brzy obdrží výplatu. Pokud vám nikdo z rodiny nepůjčí a půjčka od banky je pro vás moc zdlouhavá či nedostupná, je Zaplo vhodným řešením. Není ale rozumné použít tuto půjčku ke splácení dalších pohledávek nebo v případě, pokud nedisponujete pravidelným a dostatečným příjmem pro její splacení.

Jak půjčku Zaplo získat

Stačí se zaregistrovat na webové stránce Zaplo.cz a vyplnit potřebné údaje. Napoprvé si lze půjčit částku 5 000 Kč. Co je velmi zajímavé a neobvyklé, při prvním půjčení je půjčka zdarma, bez úroků! Peníze jsou odeslány na bankovní účet do několika minut. Důležité je splácet včas, v opačném případě zaplatíte vysoké sankce. Pokud první půjčku splatíte v pořádku, můžete si posléze půjčit větší obnos, druhé a další půjčky jsou už s úroky. Je možné odložení splátek, ale samozřejmě za poplatek.