Půjčkomat

Aktualizace - oblíbená bezhotovostní půjčka Půjčkomat se již neposkytuje, byla tady pro každého, kdo potřebuje finanční injekci s výhodnými podmínkami a s jasnou výší konečných poplatků. Jednalo se rychlou mikropůjčku, díky které máte peníze na účtu za pár minut od odeslání žádosti.

2. května 2024

Níže uvedený text se týká bývalé půjčky jménem Půjčkomat.

Jak půjčku od Půjčkomatu získat?

Nejdříve je nutná registrace na webu Půjčkomatu. Vyplníte zde potřebné osobní údaje, zvolíte požadovanou částku a dobu vaší půjčky. Ihned vidíte, kolik vás celkem bude tento úvěr stát. Za půjčku neplatíte žádné úroky nebo skryté poplatky, pouze jeden přesně daný poplatek. Jeho výši znáte dopředu a nic vás negativně nepřekvapí. Vyřízení žádosti automatizovaným systémem trvá průměrně 10 minut, peníze jsou obratem odeslány na bankovní účet žadatele.


Až 20 000 Kč do pár minut na účtu

Mezi množstvím krátkodobých úvěrů vyniká rychlá půjčka od Půjčkomatu nejdelší dobou splatnosti, a to 31 dní. Napoprvé si lze půjčit 500 až 5 000 Kč. Jakmile úspěšně první půjčku splatíte, jste zařazeni do věrnostního programu. To znamená, že můžete zažádat o více a s nižším poplatkem. Nejvyšší suma, kterou si lze tímto způsobem půjčit, činí 20 000 Kč.

Půjčka bez dokládání příjmů

Tato rychlá a jednoduchá půjčka je dostupná téměř každému. Podmínkou je věk 18 let a žádné dluhy a prodlení u dalších finančních institucí. Díky tomu, že se zde nedokládá výše příjmu, o ni mohou zažádat i studenti, důchodci, ženy na mateřské dovolené nebo lidé s nízkým či nepravidelným příjmem.