I problémoví klienti si mohou vzít SMS půjčku

Pokud máte čistou finanční historii a dobrou bonitu, můžete si požádat téměř o každou půjčku. Jestliže jste ale v minulosti měli se splácením nějaké potíže, nebo nemáte dostatečně vysoký příjem, můžete mít ztíženou situaci.

5. března 2016

Naštěstí dnes existují možnosti, jak peníze získat. K nim patří především nebankovní SMS půjčky pro problémové klienty.

Půjčka se snadným vyřízením

Jste vedeni v registru dlužníků nebo máte potíže s vymáhacím řízením? U těchto SMS půjček to nevadí. Stačí si vybrat vhodnou nebankovní společnost, která SMS půjčky pro problémové klienty nabízí. Jejich vyřízení je velmi jednoduché pro každého, nemusíte prokazovat příjem ani se nenahlíží do registrů. Získáte několik tisíc korun, žádné horentní sumy, ale i to vám pomůže překonat krizi do další výplaty.


Vyhněte se složité administrativě

Základem u všech SMS půjček je jejich rychlé vyřízení a dobrá dostupnost pro každého. Peníze většinou získáte ještě týž den. Vše probíhá z pohodlí domova, bez nutnosti někam docházet nebo absolvovat složitou administrativu.

Až 5 000 Kč na 30 dní

Půjčit si většinu můžete až 5 000 Kč. U některých společnost, nebo při druhé půjčce, to může být i více. Maximální doba půjčky bývá jeden měsíc. Stanovuje se při vyplňování online formuláře, a žadatel si může vybrat, kdy peníze splatí, od 2 do 30 dní, podle jeho konkrétní situace. Jakmile peníze vrátíte, můžete si půjčit znovu. Termín splacení jde většinou prodloužit, samozřejmě za další poplatek.

Pozor na nerozvážné půjčování peněz

SMS půjčky pro problémové klienty vám pomohou řešit vaši situaci, ať už máte finanční historii jakoukoliv. Vždy ale buďte zodpovědní, snadná dostupnost svádí k nerozvážným krokům. Při nesplácení vám hrozí nepříjemné sankce.